برای تماس با امداد باتری کلیک کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز بهترین و مناسب ترین قیمت باطری تایگر از شرکت هیوندا با شماره های

۰۱  ۴۳  ۹۷  ۷۷
۰۱  ۴۸  ۹۷  ۷۷

 

تماس حاصل فرمائید.

 

باطری های تولیدی توسط شرکت هیوندا به شرح زیر می باشد

تایگر - سولایت - هیوندای - اوراستارت - لاجیکس - فول پاور - تارگت - اكتيو - استارتر

 

باتری تایگر

حرف اول از چپ

حرف دوم و سوم از چپ

حرف چهارم از چپ

حرف پنجم از چپ

حرف آخر از چپ

 tiger saw emdadbatri.ir

سریال خط تولید

هفته تولید و عدد بعد از آن نشان دهنده روز تولید

ماه تولید باتری

سال تولید باتری

H: شيفت شب و در صورت نبود شيفت روز

بطور مثال

AW5K3H

بر اساس خط تولید شرکت هیوندا

مثال : W = هفته اول

و ۵ = روز پنجم هفته

W,X,Y,Z

مثال: K=برج ۳

مثال: ۳= ۲۰۱۳

 

مثال: H= شیفت شب

 

: درباره كلاچ ماشین

كلاچ یك وسیله انتقال نیرو به صورت قطع و وصل از موتور به جعبه دنده (گیربكس) است. با كلاچ كردن می‌توان ارتباط بین موتور و جعبه دنده را برای مدت كوتاهی قطع و پس از رها كردن كلاچ، دوباره آن را برقرار كرد. قطع و وصل انتقال نیرو از موتور به جعبه دنده می‌تواند به دلایل زیر انجام شود:

الف) روشن كردن موتور: برای راه‌اندازی آسان موتورهای احتراقی باید آنها را از بار آزاد كرد و موتور را با حداقل دور لازم به دوران درآورد. معمولاً روشن كردن موتور خودروهای سواری در حالتی انجام می‌شود كه كلاچ گرفته شده و گیربكس در حالت خلاص باشد.

 

ب) انتقال گشتاور یا ایجاد ارتباط برای آغاز حركت خودرو از دیگر وظایف كلاچ است؛ به طوری كه نیروی حاصل از احتراق در سیلندر موتور كه موجب دوران میل لنگ و فلایویل می‌شود توسط این مجموعه به گیربكس و سپس چرخ‌ها انتقال می‌یابد. حركت خودرو از حالت سكون باید به نرمی صورت گیرد بنابراین ارتباط موتور و گیربكس باید به تدریج برقرار شود كه این وظیفه مهم را نیز كلاچ به عهده دارد.

 

ج(تعویض دنده هنگام حركت و یا خلاص كردن دنده به منظور توقف خودرو و روشن نگه داشتن موتور: تغییرات سرعت در خودرو اجتناب ناپذیر و كاملاً طبیعی است. شروع حركت و یا كاركرد در حالت‌های مختلف با توجه به وضعیت جاده، تعداد سرنشین، سرعت مورد نظر و غیره از عوامل اصلی این تغییرات شمرده می‌شود. راننده به كمك كلاچ می‌تواند هماهنگ با تغییرات سرعت عمل كند و همچنین در زمان‌های دلخواه، گشتاور انتقال از موتور به گیربكس را قطع و شرایط مناسب را برای توقف خودرو فراهم آورد.

د) خنثی سازی ضربه‌ها: نوسان پدال گاز در شرایط مختلف كاری باعث ایجاد اختلاف دوران و گشتاور بین موتور و گیربكس و تولید شوك و ضربه می‌شود كه خنثی سازی این ضربات را نیز سیستم كلاچ انجام می‌دهد زیرا در صورت انتقال ضربه، قطعات درگیر شونده در گیربكس، گاردان، دیفرانسیل و چرخ‌ها به تدریج دچار خوردگی و لقی می‌شوند و این موضوع علاوه بر افت نیروی انتقالی، آسیب و حتی شكستگی قطعات را در پی خواهد داشت و باعث ایجاد سر و صدا و لرزش در خودرو می‌شود. هـ) در شرایط ویژه و لحظه‌ای، ممكن است یك قطع ارتباط ناقص (نیم كلاچ) لازم باشد. به عنوان مثال در حركت آرام وسیله نقلیه، به كمك نیم كلاچ و یا بكسباد كلاچ و قطع ارتباط در موارد اضطراری، هنگامی كه كلاچ تحت تاثیر نیروهای غیرقابل تحمل قرار می‌گیرد، كلاچ یك كلید اطمینان برای جلوگیری از اثر بار زیاد و پیش‌بینی نشده بر قطعات موتور و همچنین دستگاه‌های انتقال قدرت است.

فروشگاه امداد باتری ارائه دهنده

بهترین و مناسب ترین قیمت باتری ماشین تولید کشور کره

جهت خودروهای شما عزیزان همراه با گارانتی ...

مشاوره، ارسال و نصب باتری و نیز تست دینام و برق ماشین در شهر تهران جهت رفاه حال شما عزیزان

به صورت کاملا رایگان

در محل انجام می پذیرد.


شماره امداد باطری

۰۱  ۴۳  ۹۷  ۷۷
۰۱  ۴۸  ۹۷  ۷۷

 

Tehran Bozorg

ارسال رایگان باتری ماشین به تمام نقاط تهران

    مناطق مختلف تحت پوشش ارسال رایگان باتری اتمی و کره ای ماشین

شهرک غرب - نیاوران - جنت آباد - تجریش - سعادت آباد - آریاشهر - فردوس غرب تهران - فردوس شرق تهران - شمال تهران - آزادی - انقلاب - صادقیه - یوسف آباد - ولیعصر- نارمک - یافت آباد - تهرانسر - مینی سینی - شهران - آیت الله کاشانی - نیروی هوایی - دماوند - فرمانیه - پونک - ونک - کامرانیه - هفت تیر - المپیک - هروی - هفت حوض

شماره تماس ارسال رایگان باتری ماشین در استان تهران

 ارسال رایگان باتری اتمی ماشین به همراه تست دینام

 در کمترین زمان با  بهترین قیمت و تاریخ تولید

امداد باتری 24 ساعته

۰۱  ۴۳  ۹۷  ۷۷

۰۱  ۴۸  ۹۷  ۷۷

 

ارسال رایگان باتری ماشین به کرج و شهرستان البرز

ارسال رایگان باتری ماشین به تمام نقاط کرج

    مناطق مختلف تحت پوشش ارسال رایگان باتری اتمی و کره ای ماشین

با توجه به تماس های مکرر از مناطق مختلف شهرستان کرج ( فردبس ، مهرویلا ، دهقان ویلا ، مهرشهر ، جهانشهر ، گلشهر ، باغستان ، گوهردشت ، مشکین دشت ، مارلیک ، گرمدره ، اندیشه ، سرآسیاب ، شهرقدس ، شهریار ، کمال شهر ، محمدشهر ، چهارباغ ، حصارک ، ملارد و کمالشهر)  درخواست ارسال باتری ماشین به این مناطق در آخرین جلسه هیئت مدیره شرکت امداد باتری کهن مصوب شد . 

شماره تماس ارسال رایگان باتری ماشین در استان البرز

 ارسال رایگان باتری اتمی ماشین به همراه تست دینام

 در کمترین زمان با  بهترین قیمت و تاریخ تولید

امداد باتری 24 ساعته

۰۱  ۴۳  ۹۷  ۷۷

۰۱  ۴۸  ۹۷  ۷۷