برای تماس با امداد باتری کلیک کنید

باتری پژو 405

مشخصات باتری پژو 405

از سال 1993 ، مدل برتر جدید، 405 T16 ، به نمایندگی ها وارد شد. مانند نسخه قبلی خود، Mi16 ، این نسخه فقط به عنوان یک سدان در دسترس بود. در همان زمان ، همه 405 مدل دیگر یک فیس لیفت کوچک با چراغ های عقب جدید و داشبورد اصلاح شده دریافت کردند. T16 مجهز به یک موتور دو لیتری چهار سیلندر توربو با فناوری 16 سوپاپ بود. توربوشارژر گرت مورد استفاده برای هندسه توربین متغیر داده شد. این دستگاه توسط یک خنک کننده آب خنک و یک سیستم تزریق متوالی از Magneti Marelli پشتیبانی می شد. توان خروجی 144 کیلو وات/196 اسب بخار بود که با عملکرد بیش از حد موقت به 162 کیلو وات/220 اسب بخار افزایش یافت. از طریق گیربکس پنج سرعته دستی ، قدرت به سیستم چهار چرخ متحرک دائمی با کلاچ چسبناک می رسد. این گشتاور 53 درصد به جلو و 47 درصد به عقب تقسیم شده است.
مشخصات باتری پژو 405 : باتری فابریک پژو 405 توسط کارخانه ایران خودرو، باتری 66 آمپر در نظر گرفته شده است. علاوه بر باتری 66 آمپر باتری 74 آمپر نیز برای این ماشین مناسب می باشد. باتری 66 آمپر و باتری 74 آمپر هر دو در قالب L3 تولید می شوند.

۰۱  ۴۳  ۹۷  ۷۷

۰۱  ۴۸  ۹۷  ۷۷


 

تعویض باتری پژو 405

کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری، باتری مناسب ماشین پژو 405 را در بهترین کیفیت در نوع سیلد اسید تولید می کند، باتری های سیلد اسید دارای صفحات سرب کلسیم هستند که در محلول الکترولیت باتری غوطه ور هستند. باتری های سیلد اسید دارای 6 سلول هستند که در هر سلول طی واکنش های شیمیایی ای که رخ می دهد، تقریبا 2.2 ولت برق تولید می شود که در مجموع در کل این 6 سلول با کم شدن مقدار مقاومت، هر باتری حدود 12 ولت انرژی دارد. بنابراین متوجه می شویم که باتری های خودرویی دارای آمپر متفاوت و ولتاژ برابر اند.

باتری های سیلد اسید در صورت نگهداری درست، حدود 2 الی 3 سال عمر می کنند. ما در اینجا یک مورد از مراقبت های صحیح باتری خودرویی را توضیح می دهیم که باعث می شود باتری در تمام طول عمر خود، به بهترین نحو کار کند.

باتری ماشین خود را همیشه تمیز نگهدارید: باتری طی وکنش های شیمیایی ای که انجام می دهد سولفاته تولید می کند و راهی برای جلوگیری این سولفاته ها وجود ندارد و شما فقط با تمیز نگهداشتن باتری می توانید سرعت سولفاته زدن را کاهش بدهید و با هر بار که باتری سولفاته می زند، شما باتری را با آب جوش تمیز کنید. برای کاهش عملیات سولفاته زدن نیز می توانید مقداری گیریس به سرباتری ها بمالید، این کار باعث می شود سولفاته ها به سختی روی باتری تشکیل شوند.

۰۱  ۴۳  ۹۷  ۷۷

۰۱  ۴۸  ۹۷  ۷۷

سولفاته روی باتری اگر باقی بماند باعث ایجاد مقاومت در سرباتری ها می شود و هنگامی دینام ماشین می خواهد باتری را شارژ کند با برخورد کردن به سولفاته ها و مقاومت سرباتری ها نمی تواند باتری را کاملا به خوبی شارژ کند و با گذشت زمان کوتاه و تکرار شارژ ناقص باتری، باتری ضعیف و در نهایت خراب می شود.

اگر با خرابی باتری خودرو خود مواجه شدید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش باتری خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان تعویض باتری ماشین شما را انجام دهیم.


 

قیمت باتری پژو 405

قیمت باتری پژو 405 به عوامل مختلفی مرتبط است. تحویل باتری کهنه هم آمپر که به اصطلاح به آن داغی باتری هم میگویند، الزامی است زیرا در واقع ما باتری کهنه را از شما خریده ایم و هزینه باتری کهنه را از قیمت باتری نو کم کرده ایم. بنابراین اگر باتری کهنه را تحویل ندهید، مبلغی به ازای هر آمپر از شما دریافت می کنیم. ما باتری کهنه را از شما دریافت و به کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری تحویل می دهیم تا باتری های فرسوده را به بهترین شکل بازیافت کنند که در مرحله اول از آسیب به محیط زیست جلوگیری شود و در نهایت قیمت باتری نو افزایش نیابد.

۰۱  ۴۳  ۹۷  ۷۷

۰۱  ۴۸  ۹۷  ۷۷

کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری، تمام زیرساخت های لازم برای بازیافت باتری کهنه را فراهم کرده اند تا بتوانند از سرب داخل این باتری ها استفاده کنند و آن ها را به چرخه تولید خود بازگردانند.
قیمت باتری ثبت شده در داخل سایت ما نیز با احتساب تحویل باتری کهنه هم آمپر است. برای اطلاع دقیق از قیمت باتری پژو 405 خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.


 

خرید باتری پژو 405 با تاریخ جدید

برای خرید باتری پژو 405 خود می توانید با یکی از شماره های درج شده تماس بگیرید تا در کمترین زمان باتری را به دستتان برسانیم.
ما به عنوان نمایندگی سپاهان باتری، باتری با کیفیت به شما تحویل می دهیم تا برای 3 سال با خیال راحت از باتری استفاده کنید.
مزایای خرید از امدادباتری :
  1. قیمت مناسب به همراه تخفیف.
  2. گارانتی تعویض معتبر.
  3. ارسال و نصب رایگان
  4. کیفیت بالا باتری

۰۱  ۴۳  ۹۷  ۷۷

۰۱  ۴۸  ۹۷  ۷۷

شما می توانید باتری را سفارش دهید و پس از نصب باتری بر روی ماشینتان وجه باتری را پرداخت کنید تا با خیال راحت خرید انجام دهید. ما به عنوان نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری، جای هیچ نگرانی ای برایتان باقی نگذاشته ایم و شما می توانید با خیال راحت خریدی مطمئن و با ضمانت انجام دهید.