برای تماس با امداد باتری کلیک کنید

فروش باطری ماشین پژو 206

مشخصات باتری پژو 206

پژو 206 یک سوپر مینی بسیار شیک و خوب است. پژو 206 که به عنوان یک هاچ بک کاربردی، یک کابریولت شیک کوپه یا یک خودروی خانوادگی دوست داشتنی ارائه می شود، همیشه با رانندگی و سیستم تعلیق بسیار لذت بخش است. پژو 206 عملکرد سختی را دنبال کرد. مدل قبلی خود، 205، در دهه هشتاد میلادی بر فروش سوپرمینی اروپایی تسلط داشت و جایگزینی آن دشوار بود. 206 ساخت انگلیس اما با ظاهری چشمگیر و بسته بندی دقیق به سرعت مورد استقبال قرار گرفت. به نظر می رسد خریداران استفاده شده به همان اندازه جذاب هستند. پژو مدتها قبل از ورود 206 هاچ در سال 1998، یک هاچ بک بود، و جایگزین خانواده هاچ بک 205 شد که از سال 1983 تولید می شد. در واقع این مدت زمانی است که سلف خود در اروپا و بسیاری از کشورهای دیگر تحت سلطه بوده است ، در حالی که وظیفه جایگزینی آن را بر عهده دارد. حتی پس از گذشت زمان زیاد، کار آسانی نبود. 206 با سبک مدرن 90 و بار دیگر توجه خود را به فولکس واگن گلف جلب کرد، 206 در طعم هاچ بک سه و پنج در و بعداً یک سدان برای تعدادی از بازارهای خارج از کشور عرضه شد.206 هنوز هم در سراسر جهان یک منظره معمول است، زیرا در 10 کشور از جمله چین، ایران و شیلی، تولید نسبی کامل را ایجاد کرده است. اما دور از دید رایج در ایالات متحده است.

مشخصات باتری پژو 206 : باتری مناسب ماشین پژو 206 با توجه به مدل و تیپ این خودرو متغیر است. باتری فابریک پژو 206 سال 96 به قبل، باتری 50 آمپر قالب L2 است. از باتری 55 و 60 آمپر قالب L2 نیز برای این خودرو می توان استفاده کرد. باتری فابریک پژو 206 سال 96 به بعد باتری 50 آمپر قالب L1 است. در خودروی 206 تیپ 2 می توان قالب L2 را به سختی قرار داد اما در تیپ 5 به هیچ عنوان قرار نمی گیرد.

تعویض باتری پژو 206

باتری خودرو از قطعات بسیار مهم است که باید از آن به درستی استفاده کنید تا بهترین عملکرد را از خود نشان دهد. یکی از کارهایی که می توانید به راحتی انجام دهید این است که باتری را چک کنید و از آلودگی ها، خلاصش کنید. یکی از آلودگی هایی که توسط خود اتری ایجاد می شود، سولفاته زدن است.

سولفاته شدن باتری زمانی اتفاق می افتد که باتری کم شارژ شده یا از شارژ کامل محروم است. هر بار که یک شارژ کامل را تکمیل نکنیم ، به تجمع سولفات ها می افزاید. سولفاته شدن باتری چیست؟ در باتری طبیعی است که کریستال های سولفات کوچک در حین استفاده ایجاد شوند. این طبیعی است و به باتری آسیبی نمی رساند. با این حال ، اگر باتری به طور منظم به طور کامل شارژ نشود، سولفات سرب بی شکل به کریستالی تبدیل می شود که پایدارتر است و خود را روی صفحه منفی قرار می دهد. این مانند همه بلورهای نمک رشد می کند و مانع از فعال شدن کامل مواد فعال منفی در واکنشهای باتری می شود.

سولفاته شدن، به ویژه صفحه منفی، عامل مهمی برای خرابی باتری است. سولفات سرب کمی در آب (45 میلی گرم در لیتر) محلول است و با افزایش غلظت اسید در سطح 1.05 sp.gr حلالیت کاهش می یابد. سولفات سرب به طور مداوم در حالت تعادل پویا با گونه های محلول حل شده و مجدداً رسوب می کند. در یک دوره طولانی، هنگامی که باتری در انبار بیکار، در دمای بالا قرار دارد، این می تواند منجر به تشکیل سولفات سرب پودری شده و به شکل کریستالی سخت خرد شده درآید.

باتری تخلیه شده بیشتر دچار سولفاته شدن می شود. اندازه سولفات سرب "تخلیه شده" حدود 1 میکرومتر است، پس از ذخیره 8 روز اندازه آن 5 میکرومتر و پس از 5 ماه تا 10 میکرومتر می شود. کریستال های بزرگتر به راحتی شارژ نمی شوند و در نتیجه ظرفیت آنها از بین می رود. این تشکیل برگشت ناپذیر سولفات سرب بزرگ، سخت و سفت شده را سولفاته می نامند. این نوع سولفات سرب مقاومت داخلی باتری را نیز افزایش می دهد.

اگر باتری شما بیش تر از 2 سال است که عمر کرده است و حالا دچار سولفاتاسیون شده است، زمان تعویض باتری است و با تمیز کردن دیگر باتری سلامت خود را بدست نمی آورد.

برای تعویض باتری پژو 206 خود با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

قیمت باتری پژو 206

قیمت باتری پژو 206 به عوامل زیادی وابسته است به همین دلیل ممکن است به هنگام خرید باتری، با قیمت های متفاوتی رو به رو شوید. به عنوان مثال میزان سرب مصرف شده در تولید باتری بسیار تاثیرگذار است، زیرا فلز سرب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و دارای قیمت بالایی هم می باشد بنابراین میزان مصرف آن در تولید باتری بسیار تاثیرگذار است. به عنوان مثال در باتری 50 آمپر پژو 206 ، سرب کم تری مصرف شده است تا باتری 55 آمپر پژو 206، بنابراین منطقی است که قیمت باتری 50 آمپر کمتر از باتری 55 آمپر باشد.

شما می توانید برای مطلع شدن از قیمت دقیق و به روز باتری مناسب ماشین خود باکارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان ما به طور 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما هستند.

خرید باتری پژو 206 با تاریخ جدید

همیشه در نظر داشته باشید که خرید از نمایندگی به شما کمک می کند تا باتری مناسب و با کیفیت تهیه کنید.

ما به عنوان نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری، باتری مناسب ماشین شما را پس از ثبت سفارش شما برایتان ارسال می کنیم و در صورت تمایل شما، باتری را به صحیح ترین شکل بر روی خودروتان نصب می کنیم و شما می توانید پرداخت وجه را در مرحله آخر یعنی بعد از نصب باتری انجام دهید.

تمامی خدمات ما به صورت رایگان انجام می شود و شما فقط باید هزینه باتری را پرداخت کنید. کارشناسان ما در تمامی ایام حتی ایام تعطیل خدمات را در سطح شهر تهران مانند ولنجک، پاسداران، زعفرانیه و ... ارائه می دهند.

تمامی باتری های کارخانه سپاهان باتری و صبا باتری، توسط امداد باتری همراه با گارانتی به شما تحویل داده می شود.